Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyskoki młodzieży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> psychologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zmartwiona



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: z Opola

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 7:12 am    Temat postu: Wyskoki młodzieży Odpowiedz z cytatem

Mam problem z rodzicami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zmartwiona



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: z Opola

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeprowadziliśmy sie z dużego miasta do jakiejś wioski. na szczęście dalej chodze do iasta do szkoły. bardzo tesknilam za znajomymi po szkole. w soboty rodzice puszczali mnie tam zebym mogla się z nimi spotkać, zawsze umawialiśmy sie na konkretny autobus ktorym mielam wrocic. pewnej soboty znajomi namowili mnie na sprobowanie wodki. wypilam ale okazalo sie ze mam strasznie slaba glowe i od razu mnie wzielo. czulam sie fatalnie, wymiotowałam. inni znajomi sie mna opiekowali. rodzce dzwonili zeby sie dowiedziec co sie ze mna dzieje gdy nie wrocilam umowionym autobusem. bylo juz bardzo pozno. tamci jakoś doprowadzili mnie do stanu uzywalnosci ale nadal zle sie czułam a do tego wyglądałam fatalnie. tato znalazl mnie na przystanku tego autobusu jak tamci mnie juz tam wsadzili. byl baaaaaaaaardzo wkurzony. od tego czasu nie mogę wychodzic z domu, zabrali mi komorke, mogę przez1 h dziennie oglądać tv a kom przez 2, sprawdzają mi oceny i to znajomi maja przyjeżdzac do mnie. mam juz tego dość bo to trwa juz 3 miesiące. stałąm sie nerwlowa i placzliwa. wrzeszcze z byle powodu albo mam wahania nastroju.-----------to pisałam ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tartdha



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Ireland

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 4:51 am    Temat postu: Wyskoki młodzieży Odpowiedz z cytatem

Ach ta dzisiejsza młodzież Leniuszki jedne

Ja przez całą szkołę podstawową i liceum chodziłam na dodatkowe zajęcia.
Wychodziłam z domu rano, a wracałam o 23-ej. Przed koncertami, kiedy próby się przedłużały, to nawet później. Do tego często zajęcia absorbowały mi także weekendy.

A Ty narzekasz wracając od domu o 17-ej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> psychologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group