Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciekawe tematy do prac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renia7813



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 3:05 pm    Temat postu: ciekawe tematy do prac Odpowiedz z cytatem

jak pisałam poszukuję tematów do badań z zakresu:
dynamika interakcji
altruizm-egoizm
kultura
więzi społeczne
czekam na propozycje do dyskusji, w zamian służę wiedzą ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lider



Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 39

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 11:17 am    Temat postu: Piszę pracę o .... Odpowiedz z cytatem

... przyjaźni. Mam trochę materiałów pod kątem mojego tematu ale dotyczących również zagadnień ciebie interesujących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję bardzo za pamięć, ale zdecydowałam się jednak na inny temat: symulakry - pozorny prestiż, tożsamość sytuacyjna w społeczeństwie konsumpcyjnym
Renia7813
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group