Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O rodzinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:46 pm    Temat postu: O rodzinie Odpowiedz z cytatem

niestety musze napisac jako gośc bo nie wiem dlaczego nie moge sie zarejestrowac :(
A mnie interesuja kwestie rodzinne, swoja droga to temat rzeka a ja zastanawiam sie nad jakims konkretem do pracy licencjackiej, niestety odpadaja juz rozwody i kwestie kobieta a dom i praca bo mi zajeli :evil:
a wam co sie nasuwa ?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 1:16 pm    Temat postu: stosunki w rodzinie Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że interesujące może być badanie jak w dzisiejszych czasach układają się stosunki w rodzinie - szczególnie z tymi jej członkami, z którymi nie mieszkamy pod jednym dachem - pod kątem czasu poświęcanego kultywowaniu więzi rodzinnych i sposobu ich realizacji. Rola narzędzi komunikacji elektronicznej w kontaktach między członkami rodziny.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wymyśliłam :) rodzicielstwo, wspołczesni rodzice, wybór świadomy, wpadka, czy odłożone na poźniej, jak myslicie ??
Powrót do góry
lider



Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:21 pm    Temat postu: Re: O rodzinie Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]niestety musze napisac jako gośc bo nie wiem dlaczego nie moge sie zarejestrowac :(
A mnie interesuja kwestie rodzinne, swoja droga to temat rzeka a ja zastanawiam sie nad jakims konkretem do pracy licencjackiej, niestety odpadaja juz rozwody i kwestie kobieta a dom i praca bo mi zajeli :evil:
a wam co sie nasuwa ?[/quote]

Z rejestracją musisz próbować, bo być może trafiłaś jak raz na jakąś pracę admina i była może chwilowo blokada. Nawet poprosiłam koleżankę, żeby do nas dołączyła i nie miała problemu z rejestracją przed paroma minutami. Postępuj tylko zgodnie z instrukcjami i wszystko będzie w porządku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lider



Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Dziś wymyśliłam :) rodzicielstwo, wspołczesni rodzice, wybór świadomy, wpadka, czy odłożone na poźniej, jak myslicie ??[/quote]

W połączeniu z aktualną sytuacją na scenie politycznej w kwestii aborcji - jak najbardziej aktualne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:15 pm    Temat postu: polskie rodziny w Anglii Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Dziś wymyśliłam :) rodzicielstwo, wspołczesni rodzice, wybór świadomy, wpadka, czy odłożone na poźniej, jak myslicie ??[/quote] Proponuję temat: jak organizują sobie życie polskie rodziny w Anglii? Oczywiście te, które uciekły z IV RP.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:26 pm    Temat postu: Re: O rodzinie Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]
A mnie interesuja kwestie rodzinne, swoja droga to temat rzeka a ja zastanawiam sie nad jakims konkretem do pracy licencjackiej, niestety odpadaja juz rozwody i kwestie kobieta a dom i praca bo mi zajeli :evil:
a wam co sie nasuwa ?[/quote] Zrób temat: "Rodziny studenckie" - na co mogą liczyć młodzi ludzie chcący założyć rodzinę w trakcie studiów?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:33 pm    Temat postu: sprostowanie do tematu umieszczonego "piętro wyżej" Odpowiedz z cytatem

jest: ..."na co mogą liczyć...", a powinno być: "...czego mogą się spodziewać młodzi ludzie pragnący założyć rodzinę w trakcie studiów". Rzeczywistość mogłaby okazać się zbyt monotonna gdyby wszystko miało się liczyć.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz promotor mi zaakceptował :współczesni rodzice, wychowywanie bezstresowe, nadopiekunczosc itp. wokół tego bede bazowała, mysle że bedzie ok i powstanie cosik fajnego :) jeszcze dopracuje i na biezaco moge pisac co powstaje jesli chcecie :)
zarejestrowac sie nie mogłam bo długo mi stronka nie odpowiadała ale to moze była wina mojego neta ktory sie w tamtym dniu cosik ociagał sie ale dzis juz bedzie chyba ok to przy dłuzszej chwilce juz nie bede gosciem, pozdrawiam i dzieki za właczenie sie do mojego temacika :)
Powrót do góry
esteta



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 10:43 pm    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej pisz co jakiś czas o postępach pracy, bo ciekawy temat. Jeśli mogę podpowiedzieć to zahacz o współczesną sytuację i dyskusje w tej dziedzinie, a wyjdzie bardzo dobre studium socjologiczno psychologiczne, ale nie możesz też zapomnieć o płaszczyźnie ekonomicznej. Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> socjologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group