Forum Socjolog.pl Strona Główna Socjolog.pl
psychologia,socjologia,psychologia społeczna,antropologia,politologia,zachowania w organizacji
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem publicznego "ja".

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> psychologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
humorzasty



Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 10
Skąd: z domu

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 12:01 am    Temat postu: Problem publicznego "ja". Odpowiedz z cytatem

"Nie powinieneś tak bardzo przejmować się tym co ludzie o tobie myślą, ponieważ gdybyś wiedział jak rzadko o tobie myślą, prawdopodobnie byłoby to zbyt bolesne."
Swoje działania, kreowanie siebie i wszystko co robimy w obecności osób trzecich należy do sfery publicznej naszej osobowości. Nasze ja publiczne zawsze karmiło się iluzjami, iż jesteśmy tak popularni, że inni nie mają ciekawszych tematów jak tylko nasza skromna osoba. Cóż za ambicje? Jak to wyżej powiedziano: gdybyśmy wiedzieli jak rzadno zajmujemy myśli innych ludzi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Socjolog.pl Strona Główna -> psychologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group